היי לך! אנחנו, מיזם חברתי שקם אי שם ב-2011.

למה ככה? כי חשבנו איך לשפר את תרבות חיי הלילה בישראל, סתם כי הרגשנו שמשהו חסר. 

האמת שחשבנו גם איך להפוך בילוי שגרתי לחוויה משמעותית יותר ואיך לגרום לאנשים להקשיב ולא רק לשמוע. ותכל'ס, מה יותר טוב מלהכיר אנשים מעניינים ולהרחיב אופקים?


קצת עלינו, ככה שנכיר...

מיזם חברתי המייצר קהילות עבור דור המילניום (מילניאלס) סביב תחומי עניין משותפים. ליבת פעילותו הינה Wize "על הבר", ליצירת תרבות חיי לילה המקדמת מדע, יזמות, חדשנות וטכנולוגיה לקהל הרחב בישראל. עד כה הופקו מעל ל-800 הרצאות "על הבר" ב-12 ערים שונות בישראל, בהן השתתפו מעל ל-350,000 איש. Wize מאוגד כעמותה ללא מטרות רווח, עם שלושה אנשי צוות בשכר ויותר מ-50 תפקידני רוחב ומתנדבים פעילים. 
בשנה האחרונה השקנו את - WizePRO, ליין סדנאות (בתשלום) קצרות ופרקטיות לאנשים שרוצים ללמוד כישורים חדשים - להתאים את ארגז הכלים המקצועי שלכם ל"מקצועות ה-21" ולהכיר אנשים חדשים תוך כדי. 


האנשים שמאחורי

אנחנו מורכבים מהון אנושי חברתי, איכותי, מקצועי ואנרגטי. יש לנו 50 מתנדבים פעילים שעושים את כל החוויה הזו למהנה יותר, מלמדת יותר ומגוונת יותר. המתנדבים ממלאים תפקידי שטח כמפיקי הרצאות, תפקידים רוחביים כגון מנהלי שיווק ודיגיטל-מדיה, משאבי אנוש, פיתוח עסקי, קשרי מרצים וניהול תוכן. אנחנו מתרחבים בצורה דינאמית ותמיד מחפשים חברים נוספים למשפחה, ואם אתם בעד, זה לגמרי המקום לספר לנו על עצמכם.

דברו איתנו

חשבתם על שת"פ מעניין? רוצים להצטרף לקהילת המרצים שלנו? הכל כאן.

*
*
*
*

אנחנו לא משאירים אף אחד בלי כל הדברים הטובים שאנחנו יוצרים, ובוודאי שגם לא אותך.